Pages Navigation Menu

Koala Phone Senior Mobil

 Koala Phone Senior Mobil Koala Phone Senior Mobil2 Koala Phone Senior Mobil1

Koala Phone je mobilní prostředí určené pro všechny lidi, co si chtějí na telefonu prohlížet fotky, používat fotoaparát a další chytré funkce, ale nechtějí s telefonem bojovat. Aktuální dotykové telefony jsou pro ně složité, mají malou klávesnici a moc podobných ikon.

Toto prostředí obsahuje zjednodušený editor SMS zpráv, zvětšený seznam kontaktů a sadu aplikací upravených pro ovládání prstem (fotoaparát, prohlížeč obrázků, budík a svítilnu). Ostatní aplikace, jako mapy nebo Skype, se také dají spustit z menu koaly. Přijaté zprávy a nepřijaté hovory mají velké a viditelné notifikace.

INSTALACE
Koala Phone je možné nainstalovat na jakýkoli telefon se systémem Android 4.0 nebo novějším. Pro nastavení jako hlavního prostředí v telefonu stiskněte na telefonu klávesu „Domů“ a z nabídky vyberte Koala Phone. Přepnout se zpátky do původního prostředí telefonu potom můžete z nastavení Koala Phone, pomocí položky „Volba prostředí“.

KoalaPhone Silver (Zdarma)

Na 7 dní si můžete odzkoušet všechny funkce zdarma. Poté se rozhodnete, jestli si chcete všechny funkce ponechat, nebo si vystačíte se základní verzí:

  • zobrazují se pouze 3 poslední SMS a 3 poslední hovory
  • nejde nastavit heslo do nastavení a změnit funkce tlačítka SOS
  • není dostupný upravený fotoaparát, galerie, budík a svítilna
Koala Phone Launcher FreeTomas Slavicek Personnalisation 0Download

 

KoalaPhone Gold (125 Kč, jednorázový poplatek)

Plná verze aplikace s upraveným fotoaparátem, galerií, budíkem a svítilnou.

Koala Phone Launcher GOLDTomas Slavicek Personnalisation 4,79 €Download

 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>